Yeni Üye Rehberi

Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

www.hobikeyfim.com`da farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik İpuçları

İnternetten güvenle alışveriş yapmak için bu ipuçlarına göz atabilirsiniz.

  • E-posta adresinizin şifresi ile www.hobikeyfim.com üyelik şifrenizin aynı olmamasına dikkat edin.
  • Şifrelerinizi ardışık sayı ve kolay tahmin edilebilecek şekilde belirlemeyin. Şifrenizi diğer kişilerle paylaşmayın.
  • Kişisel olmayan bir bilgisayardan www.hobikeyfim.com hesabınıza giriş yaptığınızda siteden çıkarken mutlaka Üye Çıkışı seçeneğini kullanın.
  • Kablosuz ağ bağlantısı kuruyorsanız modem ayarlarınızı üzerinden bağlantınız için bir şifre belirleyin.
  • www.hobikeyfim.com şifre, kart bilgisi gibi bilgileri e-posta yoluyla talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen Canlı Destek veya Çağrı Merkezi aracılığıyla bize bilgi verin.
  • Anti-virüs, casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi en üst düzeye taşıyın.

www.hobikeyfim.com`a nasıl üye olurum?

www.hobikeyfim.com üyeliği ücretsizdir, üyelik formunu doldurarak siteye hemen kaydolabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızla da siteye hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Üye olmak için ana sayfanın üst köşesinde bulunan Üye Ol linkini tıklayın. Üyelik formunu doldurun. (Kırmızı işaretle belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)  Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi girin. Formu doldurduktan sonra Üye Ol butonuna basın. Tebrikler, hobikeyfim.com üyelik işleminiz tamamlandı.

 Not: hobikeyfim.com` a üyeyseniz ikinci kez kaydolmanıza gerek yoktur. Şifremi Unuttum linkinden tekrar şifre talep edebilir, sonrasında sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi değiştirerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkaları ulaşabilir mi?

Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi`nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi`nde ve Gizlilik Politikası`nda haklarınızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemi
Copyright © 2022 www.hobikeyfim.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir.Yukarı Kaydır WhatsApp Destek