Sıkça Sorulan Sorular

Üye girişi yapamıyorum, ne yapmam gerekli?

Daha önce sitemize üye olduysanız, üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilmeniz gerekmektedir. Daha önce üye olduğunuz mail adresini kullanarak tekrar üye olamazsınız. Üye olurken kullandığınız şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Hatırlatma bölümündeki formu doldurarak şifrenizi tekrar öğrenebilirsiniz.

Siparişimi verdim Ne zaman elime ulaşır? 

Sipariş geldikten sonra kişiye özel olarak hazırlanan tüm ürünlerimizi en geç 48 saat içerisinde hazırlayıp kargo firmasına teslim ediyoruz. Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye`nin her yerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

Hediye paketi seçeneği görmedim, siparişimdeki ürünler nasıl ambalajlanacak?

Satın almış olduğunuz tüm ürünler ayrı ayrı olarak özenle hediye paketi yapılmaktadır. Bu hizmet satın almış olduğunuz tüm ürünler için "ücretsiz" olarak sunulmaktadır.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

hobikeyfim.com olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz …………. Yetkililerine ürünlerinizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile yapabildiğini belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

Siparişleriniz sizlere kargo firması aracılığı ile ulaştırıldığı için ve kargo firmasının belirtilen tarihte teslim edilme garantisi vermemesinden dolayı bizde bu şekilde bir garanti verememekteyiz.

Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz? 

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayız. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Hafta içi 08:00 - 18:00 Cumartesi 08:00 - 13:00 saatleri arasındadır. Kargo firmaları Resmi - Dini tatiller ve pazar günleri kargo çalışmamaktadır. Ayrıca dağıtım güzergah dahilinde yapıldığı için kargo görevlilerine saat belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır.

Kargo bedeli ne kadar? 

Herhangi bir ayırım olmaksızın Türkiye içi tüm siparişlerde kargo ücreti 85,00 TL`dir. Alışveriş tutarı 500 TL üstü tüm siparişleriniz kampanyamız dahilinde kargo ücretsizdir. Kargo bedeli, sipariş esnasında fatura toplamınıza eklenerek tahsil edilir. 

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim? 

Kredi Kartı: Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veri tabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez.

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın ………… ATM’sinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini info@hobikeyfim.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız. 

Banka Hesap Bilgilerimiz : 
Hesap Sahibi : 
Banka İsmi : 
Şube No / Şube Adı : 
Banka Hesap Numaramız :

Ödeme Yöntemi
Copyright © 2022 www.hobikeyfim.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir.Yukarı Kaydır WhatsApp Destek